West Ham United w tym okienku transferowym wysłucha ofert za swoich czterech zawodników. Chodzi o Ennera Valencię, Roberta Snodgrassa, Sofiane’a Feghouliego i Ashleya Fletchera. 

Enner Valencia jest dostępny za około pięć milionów funtów, po tym jak Everton nie zdecydował się na wykupienie zawodnika. Ekwadorczyk najprawdopodobniej zostanie nowym zawodnikiem meksykańskiego UANL Tigres. Po odejściu napastnika w klubie zostanie zwolniona tygodniówka 40 tysięcy funtów. 27-latek zdobył 10 goli w 68 występach w koszulce Młotów.

Robert Snodgrass to kolejny zawodnik, który może opuścić London Stadium tego lata. West Ham chciałby odzyskać jak najwięcej pieniędzy z 10 milionów funtów, które zostało przelane na konto Hull City w styczniu. Wśród zainteresowanych wymienia się Leeds United, Huddersfield Town i Brighton & Hove Albion.

Sofiane Feghouli również jest wśród kandydatów do transferu z klubu. Młoty mogą pozwolić na odejście Algierczyka, jeśli do klubu wpłynie dobra oferta. Najpoważniej mówi się o zainteresowaniu Galatasaray Stambuł.

Czwarty gracz to Ashley Fletcher. Anglik trafił do wschodniego Londynu w zeszłym sezonie za milion funtów ekwiwalentu z Manchesteru United, ale wydaje się, że może trafić do innego zespołu na wypożyczenie. Młody snajper niedawno był powiązany z przenosinami do Huddersfield Town, którzy oferowali pięć milionów funtów za 21-latka. Jednak Slaven Bilić nie pozwoli odejść Fletcherowi dopóki nie uda się Młotom pozyskać nowych napastników. W poprzedniej kampanii Ash zdobył jednego gola w 20 meczach.