West Ham znów może pobić rekord transferowy

„La Gazzetta dello Sport” podaje, że Sebastien Haller wkrótce przeniesie się z Eintrachtu Frankfurt do West Hamu. Zdaniem włoskiej gazety transfer ten już jest dopięty i wkrótce ma nastąpić oficjalne potwierdzenie.

Według nieoficjalnych źródeł negocjacje w sprawie Maxiego Gomeza upadły. Działacze londyńskiego klubu szybko jednak mieli znaleźć alternatywę w postaci Hallera. Francuski napastnik trafił do Eintrachtu w 2017 roku przechodząc z holenderskiego Utrechtu za około siedem milionów euro. 25-latek w poprzednim sezonie niemieckiej ekstraklasy rozegrał 41 meczów – zdobył 20 bramek i 12 razy asystował.

Haller swoją dobrą grą przyciągnął uwagę topowych klubów wśród których wymieniało się między innymi Manchester United. Jednak zdaniem włoskiej gazety francuski napastnik trafi do West Hamu, a sprawa ma być “przesądzona”. Jeśli wierzyć tym doniesieniom to Młoty po raz kolejny pobiją swój rekord transferowy – klub z Frankfurtu ma otrzymać za swojego zawodnika aż 40 milionów euro. Sam zawodnik ma związać się z klubem umową do 2024 roku.