West Ham złożył ofertę za piłkarza PSG

Znany z gry w Newcastle United, Yohan Cabaye potwierdził ostatnio w wywiadzie, że ma zamiar opuścić zespół Mistrza Francji, Paris Saint Germain. Francuz chce otrzymać powołanie na przyszłoroczne EURO, a siedzenia na ławce rezerwowych mu w tym na pewno nie pomoże. Jednym z chętnych do pozyskania gracza jest West Ham, który zaoferował Paryżanom 10,5 miliona funtów.

Utalentowany środkowy pomocnik ma za sobą bardzo dobry okres gry w Premier League w barwach Srok. Dzięki dobrym występom został sprzedany w styczniu zeszłego roku do PSG za 20 milionów funtów.

Teraz prawdopodobnie piłkarz powróci do Anglii, a oprócz West Hamu wielką chęć na pozyskanie tego gracza ma Crystal Palace. Menedżerem Orłów jest Alan Pardew, który prowadził 29-latka w Newcastle United.

Jeśli pojawi się możliwość powrotu do Anglii, będę na tyle sprytny, by z niej skorzystać. Być może rozważę również inne kierunki. – powiedział Cabaye

W poprzednim sezonie Cabaye we wszystkich rozgrywkach rozegrał 36 spotkań, w których zdobył dwie bramki oraz zaliczył jedną asystę. W większości tych spotkań pomocnik pełnił rolę rezerwowego.