Jak twierdzi szanowany dziennikarz piłkarski Fabrizio Romano, West Ham podobno rozważa podpisanie kontraktu z utalentowanym pomocnikiem Feyenoordu – Orkuem Kökçü w letnim okienku transferowym. Młoty mogą powalczyć z Arsenalem o podpis 21-latka.

Szef będzie chciał wzmocnić swoją drużynę w środkowej linii pomocy przed rozpoczęciem nowego sezonu. Declan Rice i Tomas Soucek potrzebują więcej wysokiej jakości rywalizacji i osłony, jeśli West Ham ma rywalizować na wszystkich frontach w przyszłym sezonie. Wygląda na to, że David Moyes, ma na myśli kogoś szczególnego do wykonania tego zadania.

West Ham tworzy ofertę dla Orkuna Kökçü?

Nayef Aguerd został już zawodnikiem Młotów i jestem pewien, że teraz przed nami wiele nowych transferów. Środkowy pomocnik o którym wspomniałem, może być kolejnym debiutantem na londyńskim stadionie – twierdzi Fabrizio Romano. 

21-latek jest naprawdę wyjątkowym talentem i według talkSPORT jest wyceniany na około 50 milionów funtów. Został opisany jako „oszałamiający” przez znany portal analityczny i skautingowy Breaking The Lines

Kökçü świetnie radzi sobie w grze obiema nogami, jest bardzo zwinny i wytrwały, ma imponującą prędkość. W 32 meczach dla Feyenoordu w zeszłym sezonie, strzelił siedem goli i zaliczył dziewięć asyst.

Wysoce dyskusyjne jest jednak to, czy West Ham złoży za Turka ofertę opiewającą na aż 50 milionów funtów? Miejmy nadzieję, że Feyenoord zechce pójść na kompromis w sprawie  jego wyceny.