West Ham zainteresowany Starkiem

West Ham zainteresowany Starkiem

Niemiecki obrońca Niklas Stark okazał się potencjalnym celem West Hamu. 26-letnia ostoja Herthy Berlin, jest jednym z nazwisk na radarze wysoko mierzących w tym sezonie Młotów – zawodnik zbliża się do ostatnich sześciu miesięcy swojego kontraktu.

Według medialnych doniesień, West Ham United jest mocno zainteresowany pozyskaniem tego gracza. 26-letni środkowy obrońca jest regularnym zawodnikiem Herthy Berlin, ale będzie tam grał tylko do 2022 roku. Dwukrotny reprezentant Niemiec, będzie dostępny do bezpłatnego transferu latem przyszłego roku.

Wschodni Londyńczycy początkowo planowali zaczekać do momentu, aż  Stark będzie wolny

Klub prawdopodobnie będzie szukał jeszcze zimą zastępcy Angelo Ogbonny, który doznał kontuzji więzadła krzyżowego w meczu z Liverpoolem i nie będzie mógł grać przez kilka miesięcy.

Styczeń będzie dla Herthy jedyną szansą na otrzymanie opłaty za zawodnika

Rozmowy między zarządem Herthy, a Anglikami już się podobno odbyły. Mówi się, że szefowie West Hamu sygnalizowali, że chcieliby podpisać kontrakt ze Starkiem zimą. David Moyes widzi w nim duży potencjał i chce wprowadzić do zespołu niemiecką siłę defensywną.

Ze względu na jego sytuację kontraktową, styczeń jest ostatnią szansą Herthy na uzyskanie opłaty za Starka, jeśli nie będą mogli przekonać go do podpisania kolejnej umowy. Pod wodzą trenera Pála Dárdaia, Stark jest niezastąpiony w zespole Herthy. Wolny transfer byłby najgorszym rozwiązaniem dla niemieckiego klubu.

O autorze

Pati Pel

patrycja@whufc.pl

Wyniki i terminarz

Tabela Premier League

West Ham Poland

FREE
VIEW