W ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji, że gwiazda Napoli zbliża się do podpisania umowy, która pozwoliłaby mu dołączyć do Toronto w MLS. Według Corriere della Sera zawodnik dostrzega zainteresowanie ze strony dwóch klubów z Premier League i nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji co do Toronto.

West Ham i Newcastle obserwują reprezentanta Włoch, związanego z Napoli od 2010 roku

Młoty i Sroki rywalizują podobno o tego zawodnika i rozpoczęły rozmowy z jego agentem. Napoli nadal ma nadzieję, że przekona go do pozostania we Włoszech – wygląda na to, że nie została jednak jeszcze złożona oficjalna oferta do klubu, a rozmowy z agentem są na razie czysto „zwiadowcze”.

Kontrakt Lorenzo Insigne z SSC Napoli wygasa z końcem sezonu

Napastnik wciąż nie doszedł do porozumienia w sprawie przedłużenia umowy, a zdaniem portalu Calciomercato, to właśnie sugeruje, że Włoch rozważa przeniesienie się do Premier League.

Napastnik otrzymał ponoć od obecnego klubu propozycję mniej korzystną niż dotychczasowa – teraz zarabia pięć milionów euro rocznie. Według Calciomercato, Insigne rozgląda się za różnymi opcjami, ale wciąż nie zapadły żadne wiążące decyzje.

Podobne informacje zaczęły pojawiać się już jakiś czas temu, a w newsach sportowych znalazł się także Tottenham, jako jeden z zainteresowanych. Jak widać od wielu tygodni trwają dywagacje mocno łączące Insigne z Anglią. Jak zakończy się ten wątek transferowy?