David Moyes w spotkaniach treningowych podzielił skład na mieszankę młodości i doświadczenia zarówno w Boreham Wood, jak i w Ipswich. Jakie mieliśmy tego rezultaty?

Ipswich Town 1:2 West Ham United

Gracze zostali zmuszeni do pracy w gorącą noc w Suffolk, jednak temperatura i brak zmian podczas spotkania nie pozwoliły odebrać Młotom zwycięstwa.

Gole Kurta Zoumy i Dana Chestersa sprawiły, że West Ham United zanotował przedsezonowe zwycięstwo 2:1 w Ipswich Town we wtorkowy wieczór.

Środkowy obrońca wyprowadził Młoty na prowadzenie tuż po upływie pół godziny, a Chesters natomiast zabezpieczył zwycięstwo na Portman Road w drugiej połowie spotkania.

Ważną informacją jest to, że debiut w barwach Młotów zaliczył najnowszy nabytek Londyńczyków – Flynn Downes.

Boreham Wood 1:1 West Ham

Saïd Benrahma zapisał na swoim koncie gola wykonując perfekcyjnie rzut wolny – wkrótce po przerwie Will Evans jednak wyrównał i taki wynik pozostał do końca spotkania. W Meadow Park, Darren Randolph musiał być czujny – wiele akcji miało miejsce przy jego bramce. Kapitanem dzisiejszego wieczoru w drużynie Młotów był Manuel Lanzini.

Angelo Ogbonna wystąpił po raz pierwszy od czasu poważnej kontuzji kolana osiem miesięcy temu. Obrońca reprezentacji Włoch ciężko pracował na swój powrót na boisko.