29-letnia reprezentantka Kanady prawdopodobnie prowadzi rozmowy z Realem Madryt i Barceloną. The Sun i The Athletic podają ten fakt, za główną przyczynę odrzucenia propozycji z Londynu. Na początku maja informowano, że Leon cieszy się zainteresowaniem obydwu hiszpańskich klubów.

Młoty, które który zajęły szóste miejsce w Super Lidze Kobiet, zaoferowały zawodniczce dwuletni kontrakt. Źródła podają że Leon jest chętna jednak do zweryfikowania swoich możliwości i negocjowania wartości kontraktów z klubami z Hiszpanii.

Kanadyjka przeniosła się do Londynu w styczniu 2019 roku z drużyny NWSL OL Reign i zaliczyła 43 występy dla Młotów. Skrzydłowa pomogła drużynie dotrzeć do finału Pucharu Anglii Kobiet 2019, w którym przegrały 3:0 z Manchesterem City.

Spore zmiany czekają żeński West Ham

W tym miesiącu z Młotami pożegnało pięć zawodniczek pierwszej drużyny, w tym kapitan Gilly Flaherty, która ogłosiła swoje odejście po czteroletnim okresie pracy w Londynie. Anna Leat, Lois Joel, Katerina Svitkova i Zaneta Wyne także opuszczają drużynę tego lata.

Do swojego macierzystego klubu (Arsenalu) wracają Lisa Evans i Halle Houssein.