West Ham United Women ogłosił podpisanie kontraktu z  Katelin Talbert. 24-letnia bramkarka przenosi się do wschodniego Londynu po odejściu z Campeonato Nacional Feminino Champions SL Benfica. 

Talbert zostanie bezpośrednio wypożyczona do szwedzkiej drużyny Damallsvenskan Djurgårdens IF na pozostałą część sezonu 2023/24, pod warunkiem uzyskania zezwolenia międzynarodowego. 

Talbert nie może się doczekać gryw Szwecji, a następnie ponownego dołączenia do Hammers przed sezonem 2024/25 Barclays Women’s Super League

Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​mogę podpisać kontrakt z tym niesamowitym klubem – wszyscy sprawili, że poczułam się bardzo mile widziana od chwili, gdy przyjechałam – powiedziała whufc.com.  Jestem podekscytowana możliwością ciężkiej pracy w Szwecji, a następnie bycia gotową na powrót do wschodniego Londynu w następnym sezonie. Gra w WSL zawsze była moim marzeniem, biorąc pod uwagę, że jest to liga o tak wysokiej jakości, więc jestem wdzięczna za to wyzwanie. Nie mogłam być bardziej gotowa na jego podjęcie!