Obrończyni dołącza do West Hamu z Oud-Heverlee Leuven w swojej rodzinnej Belgii, grając dla nich od kwietnia 2020 roku i będzie nosiła koszulkę z numerem 5 w barwach Młotów. 22-latka spędziła swoje młodzieńcze lata w KRC Genk i została pierwszym transferem Paula Konchesky’ego w styczniowym okienku transferowym.

Jestem bardzo podekscytowana podpisaniem kontraktu z West Hamem United – powiedziała Tysiak w rozmowie z portalem whufc.com. To piękny klub z bogatą historią i bardzo się cieszę, że tu jestem. Orientowałam się i wiem, że West Ham jest historyczną, ciężko pracującą drużyną, która zawsze miała graczy niestrudzenie pracujących na swoje sukcesy. 

Kilka razy oglądałam grę zespołu i widzę grupę dziewczyn, które dobrze ze sobą współpracują i razem walczą o wynik. Zawsze dają z siebie 100 procent w każdym meczu i nie mogę się doczekać bycia częścią tego przedsięwzięcia.

Konchesky z przyjemnością sprowadził Tysiaka do West Hamu, a obrończyni po raz pierwszy zwróciła jego uwagę podczas występów dla Belgii w Mistrzostwach Europy UEFA w Piłce Nożnej Kobiet 2022

Wszyscy w West Hamie United są zachwyceni, że Amber dołączyła do zespołu – powiedział Konchesky. Amber jest opanowaną środkową obrończynią, która gra z dojrzałością przekraczającą jej wiek i pokazała swoją jakość na najwyższym poziomie zarówno dla klubu, jak i dla reprezentacji. Cieszymy się, że możemy dodać kolejną utalentowaną, młodą zawodniczkę do naszego składu. Nie mogę się doczekać współpracy z nią przez resztę sezonu i dłużej.