Kobieca drużyna West Hamu United z radością potwierdza podpisanie kontraktu z reprezentantką Kanady Sheliną Zadorsky. Doświadczona obrończyni zostanie wypożyczona z Tottenhamu Hotspur do końca sezonu 2023/24.

Jestem zachwycona dołączeniem do West Hamu United – powiedziała w West Ham TV.

Będąc obrończynią, mam nadzieję, że mogę wnieść nową obecność do linii obrony i ostatecznie pomóc drużynie zachować więcej czystych kont w drugiej połowie sezonu.

Myślę, że klub ma ogromny potencjał. Pracowałam już wcześniej z Rehanne i mamy świetne relacje. Jest trenerką, która wie, jak wydobyć ze mnie to, co najlepsze. Czuję, że to naprawdę ekscytująca grupa i wszyscy już mnie tutaj powitali. Naprawdę nie mogę się doczekać rozpoczęcia gry.

Trenerka jest zachwycona dodaniem obrończyni do swojego składu i ma nadzieję, że przywództwo i doświadczenie Zadorsky przydadzą się drużynie w drugiej połowie sezonu

Jestem zachwycona możliwością ponownej współpracy z Sheliną, pracowałam z nią w przeszłości – powiedziała Skinner. Jako lewonożna środkowa obrończyni, pomoże również przywrócić równowagę naszej linii defensywnej i wiem, że wniesie pozytywną energią do szatni.

Shelina wyznacza standardy na boisku i poza nim, a ostatecznie pomoże nam zaprezentować się na poziomie, na którym chcemy być – zakończyła.

Autor: Natalia Stokfisz