Zgodnie z doniesieniami ExWHUemployee, West Ham United ma w planach pozyskanie nowego bramkarza, który stałby się realną konkurencją dla Łukasza Fabiańskiego. Na liście życzeń Młotów jest kilku ciekawych zawodników. 

Fabiański ma niepodważalną pozycję w bramce WHU i niedawno podpisał kontrakt do końca sezonu 2021/22. Klub jednak musi oglądać się za jego przyszłym następcą, bo Polak ma już 36 lat. Obecni rywale naszego reprezentanta, o miejsce w składzie nie stanowią mocnej konkurencji.

Wśród golkiperów, którzy przygląda się jest Sam Johnstone. Piłkarz WBA jest najpoważniej łączony z transferem na London Stadium, gdyż jego agentem jest Will Salthouse, czyli człowiek, który często współpracował z właścicielami Młotów. Jeśli West Brom spadnie z Premier League to reprezentant Anglii będzie „do wyjęcia” za około 7,5 miliona funtów.

Innymi opcjami dla klubu z wschodniego Londynu są: Alphonse Areola z Fulham, Ondřej Kolář ze Slavii Praga, Seny Dieng z Queens Park Rangers oraz Unai Simon z Athletiku Bilbao.