Jak donosi Sky Sports West Ham United planuje w zimowym okienku transferowym pozyskać nowego bramkarza. Wśród kandydatów do wzmocnienia Młotów znajdują się Asmir Begović i były zawodnik klubu z London Stadium Darren Randolph. 

Londyńczycy chcą wzmocnić pozycję bramkarza, aby nie dopuścić do podobnej sytuacji w której po urazie podstawowego golkipera Łukasza Fabiańskiego, w klubie nie ma dobrego zmiennika dla Polaka.

Na początku sezonu drugim bramkarzem w hierarchii WHU był Roberto, ale kompletnie zawiódł i z biegiem sezonu wygryzł go ze składu David Martin. Nic dziwnego więc, że David Moyes będzie rozglądał się za nowym golkiperem.

32-letni Randolph bronił barw Młotów przez dwa sezony w latach 2015-17 (42 spotkania) po czym przeniósł się do Middlesbrough. W Championship prezentuje bardzo dobrą formę, choć w ostatnich miesiącach nie gra z powodu kontuzji. W tym sezonie zagrał w 14 meczach, zachowując dwukrotnie czyste konto.

Inna opcją dla klubu jest wypożyczenie Asmira Begovicia z AFC Bournemouth. Bośniak do końca grudnia był wypożyczony do Qarabag Agdam, ale wrócił już na Dean Court, choć niewykluczone, że Azerowie postarają się przedłużyć jego pobyt w klubie.