Jesse Lingard za kilka tygodni zostanie wolnym zawodnikiem. Nie jest znana jeszcze przyszłość pomocnika, ale według portalu 90min.com, West Ham United nadal ma szansę zakontraktować Anglika.

Dziś na łamach Daily Telegraph, pojawiła się informacja, że Newcastle United wycofuje się z wyścigu po Lingarda, ze względu na jego wygórowane oczekiwania finansowe. 29-latek chce zarabiać 150 tysięcy funtów tygodniowo, oraz oczekuje znacznej sumy pieniędzy za sam podpis.

West Ham United nadal pozostaje w wyścigu o pozyskanie piłkarza Manchesteru United. Na polecenie Davida Moyesa, działacze Młotów ponownie skontakowali się z przedstawicielami Lingarda.

Szkocki menedżer Młotów wierzy, że uda mu się podobnie zbudować silną więź z Lingardem i ten odpłaci się bardzo dobrą grą, taką jaką prezentował na wypożyczeniu w drugiej połowie sezonu 2020/21. Moyes jest świadomy tego, że jeśli chce pozyskać Anglika to musi liczyć się z tym, że z miejsca stanie się on jednym z najlepiej opłacanych graczy w klubie.

Lingardem interesują się też kluby spoza Anglii. Propozycje kontraktów mają mu złożyć Juventus Turyn, AC Milan, Inter Mediolan oraz Atletico Madryt.