Według ExWHUemployee, West Ham zbliża się do zawarcia umowy z młodym napastnikiem Chelmsford City – Freddie’m Hockey’em.

Przemawiając wyłącznie dla The West Ham Way, informator Młotów potwierdził, że 16-letni Hockey może sfinalizować proces przeprowadzki do West Hamu w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Były as akademii Colchester United, spędził ostatnie lata koncentrując się na swojej edukacji – teraz jest gotowy, aby skupić się na karierze piłkarskiej. Dobrze jest widzieć, że West Ham wciąż robi wszystko, aby wzmocnić swoje opcje młodzieżowe w klubie.

Pieniądze, które są wykorzystywane na poziomie futbolu młodzieżowego, to zaledwie kropla w morzu, więc nie ma potrzeby się martwić tym, że Młoty zmniejszają fundusze na pierwszą drużynę

Hockey jest młodym chłopakiem, który ma uporządkowane priorytety i naprawdę dobrze radził sobie w szkole, zanim zdecydował się kontynuować karierę piłkarską. Jeśli West Ham podpisze z nim umowę, to bez wątpienia będzie to ogromny impuls dla młodego środkowego napastnika, który w przyszłości będzie miał szansę na grę w pierwszej drużynie Młotów.

Potrzebujemy napastnika dla pierwszej drużyny Davida Moyesa i chociaż Hockey zdecydowanie nie jest tym, kogo możemy teraz dodać do drużyny seniorskiej, wierzymy, że w przyszłości założy dla nas słynną koszulkę z numerem dziewięć, jeśli wszystko pójdzie po jego i naszej myśli.