Wraz z niedawnym przyjściem Tima Steidtena Młoty zaczęły coraz odważniej przeczesywać rynek transferowy, w celu identyfikacji potencjalnych rekrutów. Media informują, że pod lupę skautów z London Stadium trafili dwaj zawodnicy z ligi włoskiej – Perr Schuurs oraz Paulo Dybala.

Sztab The Hammers czuje potrzebę wzmocnienia linii defensywnej – w ostatnich tygodniach kilkukrotnie mówiło się, że z klubem może się pożegnać Thilo Kehrer, a zawodnicy tacy jak Nayef Aguerd czy Kurt Zouma opuścili sporą część zeszłego sezonu przez problemy zdrowotne. W związku z tym klub zintensyfikował poszukiwania piłkarzy, którzy mieliby być lekarstwem na różne przeciwności losu – jednym z nich jest stoper Torino, Perr Schuurs.

23-letni Holender zasilił zespół Byków w zeszłe lato, kiedy to za niecałe 10 milionów euro przeniósł się z Ajaxu Amsterdam. Od tego czasu zagrał dla włoskiej drużyny w łącznie 33 spotkaniach, strzelając jedną bramkę i dwukrotnie asystując. Mierzący 191 cm wzrostu obrońca wyceniany jest na około 22 miliony funtów. Jego usługami zainteresowanie wykazują także Crystal Palace, Napoli oraz Liverpool – spekuluje się, że zespół z Merseyside nawet wysłał już pierwszą ofertę w wysokości wspomnianych 25 milionów, aczkolwiek została ona odrzucona.

West Ham dołączył również do grona klubów, które chciałyby do siebie sprowadzić Paulo Dybalę. David Moyes próbuje wnieść powiew świeżości oraz jakości do linii ataku po tym, gdy transfer Danny’ego Ingsa okazał się niewypałem, a odejście Antonio jest nadal możliwe. Argentyńczyk ma w swoim kontrakcie zawartą klauzulę wykupu w wysokości około 10 milionów funtów, a w przypadku zawodnika takiego kalibru może się to wydawać niezłą okazją.

Największą przeszkodą będzie najpewniej spełnienie oczekiwań finansowych 29-latka, albowiem jego obecna pensja oscyluje w granicach 140 funtów tygodniowo. Dybala to bez wątpienia bardzo utalentowany zawodnik, co udowodnił swoimi solidnymi statystykami z zeszłej kampanii – na boisko wyszedł łącznie 38 razy, a w tym czasie piłkę w siatce umieścił 18-krotnie i 8 razy wykonał ostatnie podanie. Młoty muszą liczyć się jednak z konkurencją ze strony Manchesteru United oraz Tottenhamu, które obiektywnie patrząc, wydają się bardziej realną ewentualną destynacją dla podopiecznego José Mourinho.