Syn współwłaściciela Młotów, Davida Sullivana, Jack w jednym z wywiadów powiedział, że jest małe prawdopodobieństwo, że West Ham zimą dokona jakichkolwiek wzmocnień.  

Prawdopodobnie najbliższe okienko transferowe będzie pierwszym za kadencji Davidów Sullivana i Golda, w którym do klubu nie trafi żaden zawodnik. Zimą 2014 roku do klubu przyszedł tylko Doneil Henry z Apollonu Limassol.

W zakończonym na początku września letnim okienku transferowym, West Ham szalał na rynku i pozyskał aż 12 zawodników. Klub wydał ponad 10 milionów funtów więcej niż pierwotnie założył przed rozpoczęciem okienka. Prawdopodobnie jednym z powodów braku transferów zimą jest zasada finansowego Fair Play. Jeśli klub ze wschodniego Londynu chce pozyskać nowych zawodników to musi najpierw kogoś sprzedać. Obecnie najbliżej opuszczenia klubu są James Collins oraz Joey O’Brien.

Zawsze staramy się szukać nowych graczy. Jednak bardzo rzadko można złożyć dobrą ofertę zimą. Trzeba więc poczekać i zobaczymy co się wydarzy. – powiedział Jack Sullivan