West Ham nie rezygnuje z transferu Ibry

Nadal trwa saga związana z nowym klubem Zlatana Ibrahimovicia. Wiele wskazuje na to, że Szwed trafi do Premier League. O jego angaż walczą takie kluby jak Manchester United, Chelsea czy West Ham.

Współwłaściciel klubu David Sullivan w jednym z wywiadów przyznał, że Ibrahimović jest na czele listy życzeń Młotów i klub dołoży wszelkich starań by zakontraktować gracza PSG.

Mamy gotową listę około dziesięciu napastników z całej Europy. Większość naszych środków przeznaczymy na sprowadzenie snajpera. Taki jest plan na kolejny sezon. Najchętniej pozyskałbym Ibrahimovicia z PSG, ale nie wiem, czy do nas trafi. Ma już 34 lata, ale jest fantastycznym piłkarzem. – stwierdził Sully

W Premier League występuje wielu czołowych zawodników, a wśród nich także napastników, którym możemy złożyć oferty. Nie mogę jednak podać ich nazwisk. Nie mogę komentować graczy z innych zespołów. – zakończył

W tym sezonie Zlatan zdobył dla Paryżan 35 goli w 40 występach. Dodatkowo były gracz Ajaxu może poszczycić się 16-stoma asystami.

West Ham Poland

FREE
VIEW