Znamy pierwszego członka sztabu szkoleniowego Slavena Bilicia. Nowym trenerem bramkarzy został były reprezentant Anglii, Chris Woods.

55-latek, który wystąpił 43 razy w reprezentacji swojego kraju, ma bardzo bogate doświadczenie w pracy z klubami Premier League. Woods przez piętnaście lat był trenerem bramkarzy w Evertonie, po czym był w sztabie David Moyesa w Manchesterze United. Pracę w West Hamie będzie łączył ze szkoleniem golkiperów reprezentacji Stanów Zjednoczonych.

Jako piłkarz Anglik grał m.in w takich klubach jak: Nottingham Forest, QPR, Norwich City, Sheffield Wednesday, Glasgow Rangers, Southampton, Reading, Sunderland, Colorado Rapids oraz Burnley.

Jestem zachwycony, że dołączyłem do West Ham United, gdyż jest to klub z wielką historią i tradycją. Znam Slavena z mojego pobytu w Evertonie i znów będziemy pracować razem, nasze ścieżki rozeszły się, ponieważ on wyjechał z Goodison Park. To będzie bardzo dobre dla mnie, żeby wrócić do pracy z nim i to będzie dla mnie przyjemność. Slaven ma własne pomysły i umieszcza swoją pieczęć na zespole, który zarządza. – powiedział Woods

To na pewno jest ekscytujący czas dla mnie, kiedy przychodzę do West Ham United i cieszę się na współpracę z bramkarzami. Widziałem Adriana w akcji w zeszłym sezonie i mam nadzieję wnieść coś do jego gry i innych bramkarzy w klubie. To jest genialne, że klub znowu będzie grał w Europie. Kiedyś lubiłem grać na Boleyn Ground, szczególnie przy sztucznym świetle. To jest niesamowite jaka tam panuje atmosfera. – zakończył nowy trener

 Chris Woods zastąpi w klubie Bobby’ego Mimmsa.