West Ham United w ciągu ostatnich siedmiu dni zdobył siedem punktów w tabeli Premier League. W minioną sobotę pokonał na Stadionie Olimpijskim Hull City 1:0. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami przygotowanym przez nasz portal.

Oceny pomeczowe: West Ham – Hull City 1:0

Darren Randolph – 7,5

Irlandczyk był pewnym punktem zespołu w sobotnie popołudnie. Zaliczył kilka dobrych interwencji i nie raz uchronił drużynę przed stratą gola. Miał dużo szczęścia, ponieważ piłka trzykrotnie obijała słupek jego bramki. Szczególne brawa za obronę strzału Maguire’a głową w pierwszej połowie.

Cheikhou Kouyate – 8

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Senegalczyka. Nasz piłkarz świetnie bronił w tym spotkaniu i dobrze współpracował z kolegami z formacji defensywnej. W drugiej połowie grał na prawej obronie, gdzie również grał dobrze. Bardzo waleczny i nieustępliwy, grający za każdym razem na granicy faulu. Typowy Cheik. Takiego chcemy go oglądać co mecz.

Winston Reid – 7

Udany mecz Reidy’ego, ale kilka razy po jego przewinieniach rywale mieli dobre okazje przy rzutach wolnych. Ogólnie pewny w swoich zagraniach.

Angelo Ogbonna – 7

Włoch zagrał nieźle i niejednokrotnie ratował zespół w swoim polu karnym. Waleczny. ale czasami miał problem przy wyprowadzaniu piłki.

Michail Antonio – 6

Przyzwyczaił nas do lepszej gry. W meczu z Hull City brakowało mu trochę dokładności i intensywności. Zbyt mało udanych dryblingów i sytuacji strzeleckich.

Pedro Obiang 5,5

Zmieniony w przerwie, ale to głównie spowodowane było żółtą kartką, którą obejrzał w pierwszej połowie. Bilić nie chciał ryzykować i zdjął go z boiska. Niczym szczególnym się nie wyróżnił, ani nic wielkiego nie zawalił.

Mark Noble – 7

Pewnie wykorzystany rzut karny. W ciężkich momentach potrafił wstrząsnąć zespołem i wykrzesać z kolegów więcej intensywności. W środku pola bez fajerwerków, ale generalnie porządny mecz Nobesa.

Aaron Cresswell – 4

Słabiutki mecz Cressy’ego. W pierwszej połowie fatalnie podawał do Randolpha, gdzie sam na sam z Irlandczykiem znalazł się Mbokani. Na szczęście trafił w słupek. W drugiej połowie podobny błąd. W niegroźnej sytuacji podał piłkę wprost pod nogi rywala i Hull popędziło z kontrą.

Manuel Lanzini – 5

Poobijany w pierwszej połowie musiał opuścić boisko w przerwie. Widać, ze uraz biodra przeszkadzał mu w bieganiu. Kilka dobrych zagrań, ale również bez fajerwerków.

Dimitri Payet – 6,5

Miał wiele okazji do dośrodkowań ze stałych fragmentów gry, ale generalnie nic z tego nie wynikało. Kilka dobrych dryblingów i strzałów na bramkę. Ale jak na takiego piłkarza zbyt wiele razy odbierano mu piłkę. Mecz bez szału, ale ciągle pod grą.

Andy Carroll – 6,5

Świetną pracę wykonał w powietrzu i w grze tyłem do bramki. Dobry występ, ale niestety praktycznie bez sytuacji strzeleckich. Dużo walczył.

Edimilson Fernandes – 7

W końcu Szwajcar dał dobrą zmianę. Dobrze rozgrywał piłkę. Zaliczył 23 podania ze 100% skutecznością. Świetnie rozrzucał piłkę na boki. Kreatywny i dobry w grze kombinacyjnej.

Andre Ayew – 6

Kapitan reprezentacji Ghany miał mało kontaktów z piłką. W drugiej połowie był bliski strzelenia gola. Uderzył bardzo ładnie piłkę głową, ale z linii końcowej piłkę wybił jeden z obrońców Hull. Dużo lepiej wyglądał w meczu z Burnley.