Klub z Boleyn Ground jeszcze w tym okienku transferowym złoży ofertę wypożyczenia Davide Santona z Interu Mediolan. Włoch miałby zastąpić w West Hamie kontuzjowanego Carla Jenkinsona. Oprócz Młotów chęć na zakontraktowanie obrońcy ma Norwich City.

Jak powszechnie wiadomo Carl Jenkinson nie zagra już w obecnym sezonie z powodu kontuzji. Głównym kandydatem do zastąpienia piłkarza wypożyczonego z Arsenalu jest właśnie były zawodnik Newcastle United.

25-latek jest nominalnym prawym obrońcą, ale również może występować na lewej flance. W West Hamie mógłby rywalizować na prawej stronie defensywy z Samem Byramem oraz odciążać Aarona Cresswella na lewej obronie. Być może jeszcze w tym okienku transferowym z klubu odejdzie inny prawy defensor Joey O’Brien.

8-krotny reprezentant Italii w tym sezonie rozegrał tylko dziewięć spotkań w Serie A i nosi się z zamiarem opuszczenia San Siro. Według Daily Mail, Inter nie będzie robił przeszkód swojemu wychowankowi w odejściu z klubu. Santon ostatni raz na murawie zameldował się 27 października 2015 roku.