Według doniesień, The Independent – West Ham United dołączył do wyścigu o pozyskanie Maxa Aaronsa z Norwich City. Zadanie to nie będzie łatwe, bo piłkarz jest już ponoć po słowie z Evertonem.

Praktycznie pewne jest, że utalentowany prawy obrońca opuści Norwich City po tym sezonie. Władze Kanarków nie będą robiły piłkarzowi problemu z odejściem, jeśli do klubu wpłynie oferta opiewająca na 30 milionów funtów. Taki gest władz klubu jest spowodowany tym, że piłkarz pomimo wielu ofert – postanowił zostać na Carrow Road i pomóc zespołowi w powrocie do Premier League. Zimą Aaronsem poważnie interesował się Bayern Monachium. 

West Ham nie będzie miał łatwej drogi do pozyskania zawodnika. Dziś rano na Twitterze, Fabrizio Romano podał informację, że to Everton jest już dogadany z zawodnikiem, a kluby prowadzą zaawansowane rozmowy transferowe.

Z drugiej strony wydaje się być wątpliwe, że Młoty zdecydują się wydać aż tak duże pieniądze na prawego obrońcę. Ta pozycja jest dobrze obsadzona w West Hamie (Coufal, Fredericks, Johnson) i klub prawdopodobnie wyda pieniądze na innych graczy – m.in. na napastnika czy środkowego pomocnika.