W tym momencie powszechnie wiadomo, że West Ham ma poważny problem z głębią gry. Na prawie wszystkich pozycjach opcje rezerwowe nie są wystarczająco dobre. Można się spodziewać, że zostanie to rozwiązane latem, a jedną z priorytetowych pozycji będzie boczny obrońca.

Biorąc pod uwagę, że Cresswell i Johnson prawdopodobnie odejdą pod koniec sezonu, nie powinno być zaskoczeniem, że klub szuka potencjalnych następców, a według TMW jedną z opcji jest Raoul Bellanova.

23-letni prawy obrońca jest jednym z wyróżniających się zawodników Turynu w tym sezonie, strzelając 1 gola i zapisując 5 asyst w 27 meczach Serie A. Torino pozyskało go zeszłego lata za zaledwie 7 milionów euro, ale jego wartość już się potroiła.

Niestety zdobycie jego podpisu nie będzie proste, ponieważ mówi się, że zarówno Manchester United, jak i Aston Villa rozważają taki ruch. Pokusa gry w Lidze Mistrzów na Villa Park lub prestiż gry dla Czerwonych Diabłów mogą okazać się zbyt silne, aby Irons mogli z nimi konkurować.

Jeśli klubowi się to uda, Raoul Bellanova może być idealnym uzupełnieniem dla Emersona i oferować bardzo podobne umiejętności. Biorąc jednak pod uwagę formę, w jakiej znajduje się Coufal, będzie musiał niezwykle ciężko pracować, aby przebić się do pierwszej jedenastki.