W tym tygodniu minęło dokładnie dwa lata od zwycięstwa West Ham United Women nad Reading w półfinale Pucharu Anglii, który w 2019 roku zapewnił im wyjazd na Wembley w ich pierwszym sezonie jako profesjonalnego klubu.

Czwarta ruda Women’s Cup

Będzie to pierwsze doświadczenie Hardera w jednych z najbardziej historycznych zawodów na całym świecie.

Jestem naprawdę podekscytowany, że zadebiutuję jako menadżer w tych zawodach. To bardzo dziwny czas, gdy dopiero zaczynamy naszą przygodę w Pucharze Anglii na tak późnym etapie sezonu, ale cieszymy się, że możemy wreszcie zagrać. To gra, która ma dla nas duże znaczenie i będziemy próbować ją wygrać – powiedział Harder.

The Hammers zagrają u siebie z drużyną FA Women’s National League Chichester & Selsey Ladies w niedzielę o 13:00

To początek wielkiego tygodnia dla nas, więc ważne jest, abyśmy zaczęli go we właściwy sposób i nadal pokazywali wyniki, które osiągnęliśmy przeciwko Reading przed przerwą międzynarodową –  mówił menadżer.

Nasi przeciwnicy już pokonali dwie drużyny, aby dostać się do tego etapu, więc musimy być ostrożni, jeśli chodzi o udział w tych zawodach. Wiemy, że to będzie dla nich wielki dzień, ale patrząc na siebie, musimy wyjść, dobrze się spisać i uzyskać wynik. Oczekujemy, że drużyna to zrobi, niezależnie od tego, kto zagra w meczu.

Żadna ze stacji nie będzie transmitować niedzielnego starcia Pucharu Anglii kobiet, ale kibice będą mogli śledzić całą grę na kanałach w mediach społecznościowych, a najważniejsze wydarzenia zostaną opublikowane na whufc.com i whufc.pl .