Agenci Bena Johnsona nadal wstrzymują się z podpisaniem nowego kontraktu z West Ham United przez swojego klienta. Rozmowy nie posuwają się do przodu i na razie nie mamy porozumienia.

Obrońca Młotów ma ważną umowę do 2024 roku, która została przedłużona przez klub przed zakończeniem poprzedniego sezonu. Od kilku miesięcy Młoty chcą podpisać nowy długoterminowy kontrakt z młodzieżowym reprezentantem Anglii, jednak ciężko jest obu stronom dojść do porozumienia.

Klub rozmawiał niedawno z przedstawicielami Johnsona, ale nie wydaje się, że jest bliżej zawarcia umowy niż w poprzednich tygodniach. Obie strony mają wznowić negocjacje w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Pomóc w rozmowach powinna poprawa sytuacji w tabeli drużyny Davida Moyesa, a także sytuacja zdrowotna gracza.

22-latkiem zainteresowanych jest kilka klubów. Latem w mediach pojawiały się doniesienia o chęci pozyskania Johnsona przez Newcastle United i Tottenham.

Claret & Hugh informuje też, że Młoty liczą na przedłużenie kontraktu z Craigiem Dawsonem, jeśli uda się rozwiązać jego problemy rodzinne.