David Moyes powiedział na pomeczowej konferencji prasowej, że West Ham United poradził sobie dobrze, pokonując szereg niepowodzeń, aby zapewnić remis z Crystal Palace. Fabian Balbuena został wykluczony z powodu kontuzji podczas przygotowań do środowych derbów na London Stadium. Brak kibiców także wpłynął niekorzystnie na atmosferę na stadionie.

Nie graliśmy dziś dobrze.

Przez cały czas wyglądaliśmy trochę płasko. Przytrafiły nam się problemy podczas treningu – Jarrod Bowen skręcił kostkę, Fabian Balbuena miał lekkie nadwyrężenie w pachwinie, a Aaron Cresswell leczył kontuzję biodra, więc za kulisami mieliśmy dwie lub trzy kontuzje. To nie jest jednak usprawiedliwienie dla występu, ale może to część powodu.

To niezły wynik. Mogę się mylić, ale Crystal Palace jest dla nas trochę niewygodnym zespołem.

W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze, ale w drugiej trochę się poprawiliśmy i strzeliliśmy dobrego gola.

Vladimir Coufal był dziś wyjątkowy.

Miał naprawdę trudne zadanie. Jest oddanym chłopakiem, kocha piłkę nożną i ciężko trenuje każdego dnia, więc jestem bardzo zadowolony z niego. Bardzo dobrze rozpoczął karierę w West Ham. Zagrał świetną piłkę do Seby i muszę przyznać, że wykonał trzy z czterech bardzo dobrych dośrodkowań również w pierwszej połowie.

Sebastien Haller

Seb ma tę technikę. Ma zdolność podnoszenia nóg, jest atletyczny. Uwielbiam tego gola.