Ukrainiec nowym menedżerem West Hamu?

Jak podaję Mirror, West Ham United rozważa zakontraktowanie na stanowisku menedżera Wiktora Skrypnyka. Ukrainiec obecnie pracuje w Bundeslidze, gdzie jest trenerem Werderu Brema.

45-latek nie zbyt wielkiego doświadczenia, gdyż obecny sezon jest jego pierwszym na stanowisku pierwszego trenera. Wcześniej Skrypnyk prowadził młodzieżowe zespoły Werderu oraz drużynę rezerw.

24-krotny reprezentant Ukrainy objął zespół z północnych Niemiec, w październiku 2014 roku, gdy ten okupował strefę spadkową. Obecnie Werder Brema zajmuje ósme miejsce w tabeli Bundesligi z realną szansą na wywalczenie miejsca, gwarantującego rozgrywki Ligi Europy.

Jako piłkarz Skrypnyk gra w takich klubach jak: Dnipro Dnipropietrowsk, Metalurg Zaporoże oraz właśnie Werder Brema. W barwach tego klubu wystąpił w 138 spotkaniach.

Bremeńczycy będą starali się za wszelką cenę zatrzymać swojego trenera, gdyż każdy w klubie jest zadowolony z jego metod szkoleniowych. Oprócz West Hamu chrapkę na zakontraktowanie Ukraińca ma Sunderland, który prawdopodobnie po sezonie pożegna się z Dickiem Advocaatem.

 

West Ham Poland

FREE
VIEW