West Ham United U23 w swoim drugim spotkaniu w ramach Premier League 2 pokonał Newcastle United 3:1. W barwach Młotów po raz kolejny brylował nowy nabytek Młotów Toni Martinez, który zdobył dwa gole.

Zespół Młotów w tym spotkaniu zadebiutował na Chigwell Construction Stadium, który należy do Dagenham & Redbridge, ale w tym sezonie drużyna West Hamu U23 będzie rozgrywać tam swoje spotkania.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 28 minucie. Świetną solową akcją popisał się Martin Samuelsen, który ograł kilku rywali i został sfaulowany w polu karnym. Do piłki podszedł Antonio Martinez i pewnie pokonał Woodmana.

Osiem minut później było już 2:0. Ładnym strzałem z ostrego kąta popisał się Marcus Browne. Wydaje się, że lepiej mógł w tej sytuacji zachować się bramkarz Srok.

W 70 minucie kolejnego gola dorzucił Martinez. Hiszpan popisał się bardzo ładnym technicznym strzałem w długi róg. Gości stać było na jedno trafienie honorowe w 82 minucie, autorstwa Heardmana.

Po dwóch kolejkach West Ham jest liderem dywizji drugiej Premier League 2, z sześcioma punktami na koncie i bilansem 3:1. W poprzednim meczu Młoty pokonały Stoke City 3:0, po trafieniach Martineza, Fletchera oraz samobójczej bramce obrońcy Garncarzy.

West Ham U23 – Newcastle United U23 3:1 (2:0)

Bramki: Martinez 28-k, 70, Browne 36 – Heardman 82.

West Ham U23: Trott – Pike, Akinola, Rice (C), Neufville (Lewis 46) – Makasi, Sylvestre, Diangana (Gordon 77), Browne, Samuelsen – Martinez (Hector-Ingram 77).

Niewykorzystane zmiany: Matrevics (GK), Kemp.