West Ham United U23 zremisował w 16 kolejce Premier League 2 z Aston Villą 0:0. Piłkarze Terry’ego Westleya i Liama Manninga byli zdecydowanie stroną przeważającą, ale ostatecznie nie byli w stanie przechylić szali na swoją stronę.

Podczas tego meczu na Victoria Road w barwach Młotów zadebiutował nowy nabytek klubu Nathan Holland. Były gracz Evertonu robił dużo wiatru na lewym skrzydle i jego występ możemy ocenić pozytywnie.

Nathan Holland podczas debiutu w koszulce West Hamu.

West Ham w pierwszej połowie miał kilka dogodnych sytuacji, ale bramkarz klubu z Birmingham bronił bardzo dobrze. Swoich szans nie wykorzystali Ashley Fletcher, Dan Kemp, Reece Oxford i wspomniany Holland.

Druga połowa była już mniej efektowna i bramce Aston Villi najbardziej zagroził Domingos Quina, który zdecydował się na strzał z dystansu. Tutaj również świetnie spisał się Johansson. Rezerwy spadkowicza z Premier League miały również swoje szanse, jednak do ostatniego gwizdka Nathan Trott zachował czyste konto.

West Ham United: Trott – Knoyle, Pask (Akinola 46), Rice, Neufville – Oxford (C), Makasi – Holland (Diangana 61), Quina, Kemp (Powell 77) – Fletcher.

Ławka: Matrevics (GK), Sylvestre.

Żółte kartki: Kemp, Akinola, Rice.

Skrót z tego spotkania można obejrzeć tutaj.