Dwa tygodnie temu informowałem, że dostaliśmy oficjalnie zaproszenie na Charytatywny Turniej Kick2Help organizowany w Lublinie. Teraz mogę z cała pewnością potwierdzić nasz udział, oraz podać konkretne informacje o organizowanym w tym czasie zlocie kibiców West Ham United. 

W turnieju udział weźmie nie mniej niż 8 zespołów i nie więcej niż 12. Z informacji, które posiadam, wynika, że w zmaganiach wezmą udział również polscy kibice takich zespołów jak Manchester United, Newcastle czy Liverpool. Prawdopodobnie pojawią się także lokalne, uczelniane reprezentacje m.in. Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej.

INFORMACJE O ZLOCIE I TURNIEJU

Termin turnieju: 11.07.2015 (s0b0ta)
Termin zgłoszeń: 14.06.2015
Miejsce:  Wydarzenie zaplanowane jest na 11 lipca 2015 roku, turniej odbędzie się o godzinie 10:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Arenie Lublin, ul. Stadionowa 1. Aukcja charytatywna oraz after-party odbędzie się o godzinie 18:00 w Klubie Studenckim Kazik, ul. Nadbystrzycka 40a.
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Uczestnicy:  W turnieju uczestniczyć będą drużyny kibiców piłkarskich zaproszone przez organizatora
Regulamin:  rozmiary boiska 25 x 40 m., bramki 5 x 2 m., ilość zawodników na boisku: 5+bramkarz oraz maksymalnie 4 rezerwowych.

Wpisowe: 500zł od drużyny. Mam nadzieję jednak, że kwota ta będzie podzielona równo na wszystkie osoby, które przyjadą na nasz zlot. Wspieramy charytatywną inicjatywę, więc każdy powinien dołożyć do tego swoją cegiełkę.

Zlot: Zapraszamy wszystkich na zlot kibiców West Ham United już od piątku, 10 lipca. Zachęcamy, by przyjeżdżać w godzinach popołudniowych lub wieczornych, ponieważ od rana w sobotę czekają nas wspólne zmagania w turnieju.

Nocleg: Hotel*** w centrum Lublina. Dokładna nazwa i miejsce podane są tylko osobom przyjeżdżającym na zlot/turniej. Dostępne są pokoje 2 i 3 osobowe – z zastrzeżeniem, że pokój 3 osobowy to dwóch dorosłych i dziecko). Cena za nocleg to 180zł za pokój dwuosobowy za 1 dobę ze śniadaniami. Śniadanie serwowane jest w formie bardzo bogatego bufetu szwedzkiego.

Koszulki: Na wszystkie osoby, które przyjadą na nasz zlot, czekać będzie specjalnie przygotowana koszulka. Jest to koszt ok 35-40zł za sztukę, w zależności ile osób pojawi się w Lublinie.

Zapisy: Zachęcam wszystkich chętnych do zapisów już teraz. Potwierdzeniem jest zaliczka w wysokości 30zł/osobę. Muszę ustalić ile osób przyjedzie na zlot/turniej, ile osób skorzysta z noclegu (polecam, by wszyscy byli w jednym miejscu) oraz ile koszulek muszę zrobić.

Zapisów można dokonać poprzez e-mail: whufcpl@gmail.com lub na naszym profilu na Facebooku.