W czwartek szefowie Premier League zmienili terminy i godziny spotkań West Hamu w marcu i w lutym. Zmiany dotyczą spotkań z Southamptonem, Sunderlandem oraz Tottenhamem. 

Wyjazdowe spotkanie ze Świętymi, które początkowo miało się odbyć w sobotę 6 lutego, zostanie rozegrane w poniedziałek 8 lutego o godzinie 21 czasu polskiego.

W spotkaniu domowym z Sunderlandem została zmieniona tylko godzina spotkania. Mecz zostanie rozegrany tak jak pierwotnie planowano 27 lutego, ale o godzinie 13:45, a nie o 16:00.

Ostatnim przełożonym spotkaniem jest potyczka derbowa z Tottenhamem na Upton Park. Początkowo mecz miał się odbyć pierwszego marca o godzinie 20:45 czasu polskiego. Nowa data to 2 marca i również godzina 20:45. Zmiana spowodowana jest występami Kogutów w fazie pucharowej Ligi Europejskiej.

Należy pamiętać również, że jeszcze ulec zmianie mogą terminy spotkań z Aston Villą (2 luty) oraz właśnie z Southamptonem (8 luty). Zmiany mogą wejść w życie jeśli któraś z tych z drużyn rozgrywałaby powtórkę spotkania w rozgrywkach Pucharu Anglii.

Zmiany w terminarzu wydają się być dobrą wiadomością dla polskich kibiców Młotów, gdyż jest większe prawdopodobieństwo, że spotkania w nowych terminach będą transmitowanie przez polską telewizję.