Jak pisaliśmy wiele razy, były bramkarz Sheffield United – Wes Foderingham dołączy do klubu po zaplanowanych na przyszły tydzień testach medycznych, umożliwiając Nathanowi Trottowi przeniesienie się do FC Copenhagen za 1,5 miliona funtów z możliwości sprzedaży zapisaną w klauzulach.

Wciąż monitorujemy również sytuację Nehuéna Péreza z Udinese. Zawodnik chce dołączyć do klubu, ale jest  duża rywalizacja, zwłaszcza ze strony jego byłego klubu Athletico Madryt, który wprowadził klauzulę wykupu do umowy, aby pozwolić mu przenieść się do Udinese w pierwszej kolejności.

Wygląda na to, że Ipswich złożyło za Theo z greckiego Panathinaikosu ofertę na 25 mln euro. Wiadomo, że inny angielski klub również mógłby być chętny. Jest graczem, którego obserwowaliśmy i polubiliśmy przed tym oknem, więc istnieje możliwość, że tym klubem może być West Ham.

Youssef En Nesyri również pozostaje celem klubu i chce współpracować ze swoim byłym menedżerem w Sevilli – Lopetegui ma z nim kontakt.

Na liście życzeń West Hamu pozostają: Tammy Abrahams i Simon Banza z Bragi. Jest na niej także kilku francuskich napastników, ale to Jonathan David jest kimś, kogo od dawna jesteśmy ogromnymi wielbicielami.

Dwóch innych napastników, którzy są pod „lupą” to:  Samu Omorodion z Madrytu i Serhou Guirassy ze Stuggartu, którzy mają też inne propozycje, co sprawia, że ich transfery są mniej prawdopodobne.

Jaden Philogene z Hull City został zidentyfikowany jako potencjalny cel na pozycję skrzydłowego – wydaje się, że rozpoczęły się wstępne rozmowy z klubem, aby zobaczyć, jak wielkie są oczekiwania transferowe. Zawodnik jest chętny do ruchu, ale mamy do czynienia z konkurencją ze strony innych klubów Premier League.

Spodziewamy się również, że dołączy Luis Brown z Arsenalu (syn menedżera akademii Kenny’ego), a także Majid Balogun z Manchesteru United i David Chigwada z Manchester City sfinalizują swoje przeprowadzki do drużyny West Hamu U-21.

Lewisowi Orfordowi nie został jeszcze zaoferowany nowy kontrakt i ważne jest, aby klub zrobił to wkrótce, ponieważ zainteresowaniem wykazuje się Aston Villa i wiele innych klubów. Lewis nie chce odchodzić, ponieważ od pocztku gry w piłkę jest związany z West Hamem, ale inne kluby sprawiają, że ich zainteresowanie i jego ścieżka do pierwszej drużyny jest o wiele wyraźniejsza niż obecnie w West Hamie.

Tim Steidten jest obecnie w euro, ale nadal trwają negocjacje dla wielu graczy.