Toni Martinez królem strzelców!

Piłkarze West Hamu U21 w ostatnich dniach wzięli udział w turnieju ICGT 2016, który odbył się w Holandii. Podopieczni Terry’ego Westleya zajęli w zmaganiach bardzo dobre drugie miejsce. W finale ulegli Brazylijczykom z Atletico Paranaense w rzutach karnych 6:5. 

Wielkim objawieniem tego turnieju został nowy napastnik Młotów Toni Martinez. Pozyskany niedawno z Valencii gracz w rozgrywkach zdobył trzy gole i został uhonorowany nagrodą dla najlepszego strzelca turnieju. Kapitalnie zaczyna się przygoda 18-latka z West Hamem. Miejmy nadzieję, że w przyszłości Toni będzie stanowił o sile Młotów w Premier League. Jedno już wiemy, talent ma naprawdę spory.

toni martinez

W spotkaniach grupowych West Ham w pokonanym polu zostawił FC Uitgeest (2:0), AZ Alkmaar (1:0) oraz Cruzeiro (1:0). W półfinale młodzi piłkarze z Londynu pokonali Panathinaikos Ateny w rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry było 1:1.

Teraz gracze Westleya polecą na kolejny turniej. Tym razem będą mierzyć swoje siły w Hong Kongu. W swojej grupie zmierzą się z Leicester City, Singapore Cricket Club oraz HKFA U21.