Toni Martinez w niedzielne popołudnie znów pokazał swój genialny instynkt strzelecki. Hiszpański snajper trzykrotnie pokonał bramkarza Manchesteru United U23 i pomógł Młotom w pokonaniu rywali 4:2.

 – Czuję się zachwycony. Cieszę się, że zaliczyłem swój pierwszy hat-trick w tym sezonie. Ja po prostu zawsze staram się wykonywać moją pracę. Zawsze myślę, że najlepszą robotą jaką mogę wykonać jest pomoc kolegom z zespołu i zdobywanie goli. To był taki dzień.

 – Myślę, że najważniejszą rzeczą była praca zespołowa i wydajność. Jestem bardzo dumny ze wszystkich. Co tydzień chłopaki grają niesamowite mecze i każdy jest doskonały. Wszystko co robiliśmy w tym meczu było dobre i jestem bardzo dumny. – przekonuje były piłkarz akademii Valencii CF

20-latek był podekscytowany grą na London Stadium przy dopingu 1843 osób i podziękował po spotkaniu wszystkim fanom.

  – Fani byli niesamowici. Dobrze jest widzieć ludzi na trybunach i jest to dla nas bardzo miłe! Pomagają zespołowi i cieszę się, że wygraliśmy dla nich.

W tym sezonie Toni Martinez zdobył osiem goli w dziesięciu spotkaniach dla West Ham United. Gdy został zapytany czy będzie kontynuował swoją serię, odpowiedział: – Mam taką nadzieję!