Tomáš Souček przyznał, że West Ham United nie zasłużył na punkty w niedzielnym spotkaniu z Manchesterem City. Młoty przegrały 2:0 po tym, jak Erling Haaland strzelił dwa gole i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.

Gra nie poszła tak, jak chcieliśmy – przyznał reprezentant Czech. Mieliśmy dobre pierwsze kilka minut i stwarzaliśmy szanse, ale potem nie byliśmy tam, gdzie chcieliśmy być.

Zasłużyliśmy dziś na przegraną. To była dla nas wielka gra, nasza pierwsza w sezonie i musimy podnieść nasz poziom przed następnym meczem.

Wśród pozytywów dla Młotów, był debiut  Gianluci Scamacci – 23-latek wszedł na ostatnie 33 minuty

To dobrze dla nas i dla niego – kontynuował Souček. Dzisiaj dostał swoje pierwsze minuty i mam nadzieję, że doda ich o wiele więcej i pomoże nam osiągnąć lepsze wyniki.

Z Nottingham Forest w przyszłym tygodniu to dla nas bardzo ważny mecz – dodał. Dzisiaj graliśmy z jedną z najlepszych drużyn na świecie, a kolejna gra będzie ważna, ponieważ nie chcemy mieć zerowej liczby punktów po dwóch kolejkach. Musimy wszystko poprawić i przygotować się do Nottingham Forest.