Tomáš Souček wierzy, że West Ham United szybko odbije się po rozczarowującym spotkaniu z Manchesterem i utracie statusu niepokonanego zespołu w Premier League. 

Czerwone Diabły strzeliły zwycięską bramkę w 89. minucie, pokonując w okrutny sposób Młoty na London Stadium.

Tomáš Souček jest pewien, że jego drużyna zasługiwała na przynajmniej ten jeden punkt. Chybiony rzut karny Marka Noble’a, a raczej obroniony przez bramkarza w doliczonym czasie gry strzał sprawił, że goście nie wyjechali ze wschodniego Londynu z jednym punktem, a z trzema.

West  Ham ponownie zmierzy się z Czerwonymi Diabłami w Pucharze Carabao, a Souček mówi, że zawodnicy mają doskonałą okazję, aby jeszcze raz pokazać się z jak najlepszej strony

Jesteśmy rozczarowani, ponieważ przez długi czas wynik był po naszej stronie lub w równowadze – jesteśmy poprostu rozżaleni, że przegraliśmy mecz. Uważam, że zasłużyliśmy przynajmniej na ten jeden punkt – wyjaśnił.

Wiemy, że kiedy gramy przeciwko Manchesterowi United, każdy musi dać z siebie maksimum wysiłku. Chcemy ich pokonać, więc nasza jakość i koncentracja muszą być na 100% i myślę, że tak było na boisku i tak samo będzie w Carabao.

Tomáš Souček docenił wsparcie fanów na London Stadium

Kibice w niedzielę byli wspaniali. Wiemy, jak nas wspierali od samego początku i czujemy to na boisku. Szkoda tylko, że przegraliśmy, ale fani byli niesamowici i mam nadzieję, że będą nas wielokrotnie wspierać w przyszłości, tak jak zrobili to w niedzielę – zakończył Souček.