Pomocnik West Hamu Tomas Soucek, opowiedział o swoich przygotowaniach do pokonania Wilków w następnym meczu w Premier League. 26-latek zasugerował, że trenował różne rzeczy podczas bieżącego tygodnia, aby nie  popełniać tych samych błędów, co w meczu z Newcastle.

Pomocnik Czech jest świadomy zagrożenia, jakie stwarzają Wilki i spodziewa się ciężkiej walki w ten weekend. Soucek powiedział na oficjalnej stronie klubu: Zrobiliśmy kilka różnych rzeczy podczas treningów w Rush Green, pracowaliśmy nad tym, jak chcemy grać i co chcemy rozwijać. Myślę, że to może poprawić nas jako zespół, jak gramy i jak chcemy grać.

Walczyliśmy z utrzymaniem piłki i tworzeniem szans w meczu z Newcastle, ale ciężko pracowaliśmy, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy – chcemy przenieść to do następnego meczu. Możliwe, że nie będziemy mieli zbyt wielu okazji. Musimy strzelić gola z pierwszej lub drugiej dużej szansy. W innym przypadku, będziemy musieli się poddawać, ponieważ może nie stworzymy okazji na cztery lub pięć goli. Uważam, że będzie to bardzo konkurencyjny mecz i będziemy musieli być mocno kliniczni.

Jestem pewien, że możemy ich pokonać, ponieważ kiedy nas widzę, jesteśmy głodni zwycięstwa i nadal chcemy walczyć o wysokie miejsca w tabeli – dodał Soucek.

Trudna gra – West Ham odniósł tylko jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu meczach w Premier League i potrzebuje teraz wygranej

Młoty zmierzą się z Wilkami, które są obecnie jedną z drużyn w lidze, mających formę – wygrali sześć z ośmiu ostatnich meczów.

Podopieczni Bruno Lage’a odnieśli zwycięstwa nad Manchesterem United, Tottenhamem Hotspur i Leicesterem w ostatnich tygodniach. Są bardzo solidni w defensywie, tracąc do tej pory zaledwie 18 bramek. To drugi najlepszy rekord w defensywie w lidze – ustępują jedynie drużynie Manchesteru City.

Wygląda na to, że Młoty przyjmują w tej grze podejście zorientowane na bezpieczeństwo. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę, jak trudno jest przełamać ich obronę.