West Ham United coraz mocniej naciska w kwestii transferu Lucasa Paquety i jak wynika z najnowszych doniesień talkSPORT, Młoty zgadzają się na opłatę w wysokości  60 milionów euro za gracza z Lyonu. Brazylijski pomocnik ma podpisać pięcioletni kontrakt na London Stadium.

Wczoraj odbyły się pozytywne rozmowy, które są dzisiaj od samego rana kontynuowane. Jak poinformował Fabrizio Romano, West Ham ma zaplanowaną nową rundę rozmów w sprawie transakcji.

Paqueta jest już prawie w West Hamie  – poinformował także L’Equipe o północy

West Ham był już bardzo bliski porozumienia w czwartek wieczorem z liderami Lyonu w sprawie transferu Lucasa Paquety. Patrząc na tempo negocjacji, Paqueta może nie mieć możliwości rozegrania ostatniego meczu z OL w niedzielę w Reims – podano.

Wiadomo już, że uzgodniono już osobiste warunki kontraktu z Brazylijczykiem. Spory wkład w przekonanie gracza miał jego przyjaciel –  Emerson Palmieri, który niedawno dołączył do West Hamu.

Z informacji, która pojawiła się przed chwilą na talkSPORT, można stwierdzić, że rozmowy ułożyły się pomyślnie dla wszystkich stron i teraz rozpocznie się proces związany z testami medycznymi zakończony podpisaniem kontraktu. Oczekujemy zatem na kolejne wiadomości, dotyczące tego gracza, miejmy nadzieje potwierdzające doniesienia talkSPORT.

Z ciekawostek…wczoraj kibice dostrzegli, że Paqueta usunął ze swojego bio na instagramie Olymipc Lyon.