David Moyes ma nadzieję, że Kurt Zouma będzie mógł wystąpić w sobotnim spotkaniu z Newcastle United. Francuz opuścił ostatnie starcie z Leicester City z powodu problemów żołądkowych.

– Jest z nim lepiej. Zajęło mu to kilka dni, ale się z tym uporał. Miał dość poważną chorobę, ale trenował przez ostatnich kilka dni, więc mam nadzieję, że będzie dostępny w sobotę – powiedział menedżer Młotów o stanie zdrowia Zoumy.

Szkot przyznał też na konferencji prasowej, że jeden lub dwóch zawodników może nie wystąpić w jutrzejszym spotkaniu, ponieważ ma lekkie problemy zdrowotne. Nie podał jednak o jakich graczy chodzi.

– Mamy jedną lub dwie wątpliwości przed meczem z Newcastle, dotyczące piłkarzy dostępnych na mecz. Wszystkie kluby teraz będą miały problemy zdrowotne, więc nie chcę się na tym skupiać. Mamy tylko jedną lub dwie osoby, których występ stoi pod znakiem zapytania. Musimy upewnić się czy jutro będą gotowi do gry. 

Moyes wypowiedział się również na temat ostatnich wichur, które krążą nad Europą: – Mamy trochę zakłóceń, ale ogólnie nie jest źle. Wszystko jest w porządku. Mam nadzieję, że najgorsze już za nami. Oczywiście to złe dla wszystkich i nie jest to najlepsza sytuacja.