Młoty mają kilka problemów z kontuzjami, ponieważ Gianluca Scamacca i Vladimir Coufal zdecydowanie nie są gotowi na starcie z Pszczołami, a Angelo Ogbonna opuścił wczorajszy mecz z AZ Alkmaar z powodu choroby. West Ham jest prawie bezpieczny w Premier League, jednak potrzebny jest jeszcze jeden punkt, aby zagwarantować nam najwyższy status przynajmniej na kolejny sezon.

Zdobycie tego w Brentford będzie jednak naprawdę trudnym zadaniem…

Nie jestem jeszcze pewien czy Angelo zagra w niedzielę. Przyszedł dziś rano i nie czuje się dobrze. Będziemy musieli zobaczyć, jak to się rozwinie. Choroba była dla nas prawdziwym ciosem przed meczem z Manchesterem City i po prostu nadal trwa. Mam nadzieję, że Angelo będzie w porządku, ale dzisiaj nie był w formie, jeśli chodzi o jego zdrowie.

Powrót Ogbonny będzie kluczowy dla West Hamuu.

Naprawdę nie chcemy zbyt mocno naciskać na Kurta Zoumę po tym, jak przedwcześnie wrócił po kontuzji kostki.

Młoty potrzebują dobrego wyniku przeciwko Brentford, aby zagwarantować przetrwanie w Premier League, a nasze nadzieje na osiągnięcie tego wzrosną, jeśli 34-latek będzie zdolny do gry. Jeśli jednak czuje się dzisiaj źle, jest mało prawdopodobne, że w niedzielę będzie w 100 procentach zdrowy.

Nadal oceniamy wielu graczy – jesteśmy mniej niż 24 godziny od gry. Trudno jest w tej chwili udzielać jednoznacznych odpowiedzi.

Bardziej pozytywna informacja pojawiła się jednak w przypadku Vladimíra Coufala, który wrócił do treningów na boisku, ale wciąż pozostaje z dala od pierwszego zespołu. Czeski obrońca nabawił się kontuzji ścięgna podkolanowego w meczu z Manchesterem City i ciężko pracuje, aby wrócić do gry przed końcem sezonu.

Vlad zaczyna lekko biegać – wyjaśnił Moyes. Poprawia się jego stan zdrowia, ale przy takiej kontuzji ścięgna podkolanowego jakiej doznał, nigdy nie jesteś pewien, kiedy nadejdzie właściwy czas, aby sprowadzić go z powrotem na akcję meczową. To chłopak, który chce grać i chce szybko wrócić, więc to zawsze jest pozytywny znak i miejmy nadzieję, że wkrótce go odzyskamy.

Oczywiście intensywność harmonogramu oznacza, że ​​West Ham będzie musiał ocenić skład przed niedzielnym spotkaniem. W kwietniu klub rozegrał dziewięć meczów, a sukces w Europie oznacza, że ​​pracowity mecz także czeka Moty w kolejnym tygodniu. Jednym z graczy, który odczuł skutki czwartkowego spotkania z AZ Alkmaar, jest Michail Antonio, którego zastąpił Danny Ings na jedenaście minut przed końcem meczu na London Stadium. Menadżer jednak szybko potwierdził, że zmiana była zapobiegawcza, a Jamajczyk, który zdobył zwycięską bramkę, prawdopodobnie wystąpi przeciwko Brentford.

Czekamy na nich wszystkich z powrotem na boisku i spróbujemy zobaczyć, jak się mają. Oczywiście zdarzają się obicia i siniaki po meczu, ale mam nadzieję, że Mick jest w dobrej kondycji. Myślę, że będzie dostępny w niedzielę, ale musimy chłopców ocenić i zobaczyć – wtedy będziemy więcej wiedzieli na jakim etapie, jeśli chodzi o stan zdrowia graczy jesteśmy.

Popołudniu zawodnicy zjawili się na Rush Green i trenowali przed niedzielnym spotkaniem: