Współwłaściciel West Ham United David Sullivan w oficjalnym komunikacie na stronie klubu, wyraził chęć wzmocnienia zespołu Młotów przed zamknięciem obecnego okienka transferowego.

W piątek drużynę Davida Moyesa wzmocnił nowy zawodnik João Mário z Interu Mediolan. Mistrz Europy z 2016 roku trafił na London Stadium na zasadzie wypożyczenia. Sullivan twierdzi, że jego pracownicy pracują bez przerwy nad dodaniem kolejnych piłkarzy do kadry zespołu.

Dotarły do mnie informację o doniesieniach medialnych sugerujących, że w tym miesiącu nie pozyskamy już nowych graczy z powodu braku funduszy. To nie jest zgodne z prawdą. 

– Menedżer David Moyes ma pełne poparcie zarządu w tym okienku transferowym i razem kontynuujemy pracę, aby ściągnąć graczy, którzy dodadzą nam jakości i powiększą głębię składu, pomimo tego że styczeń jest ciężkim miesiącem jeśli chodzi o transfery. 

– Jesteśmy niepokonani w pięciu ostatnich spotkaniach w Premier League i pracujemy całą dobę z menedżerem, aby zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić kontynuację dobrej formy.