Asystent trenera West Hamu United, Stuart Pearce był zachwycony, że drużyna mogła nagrodzić wszystkich fanów tak wspaniałą i pamiętną grą z niezwykle silnym przeciwnikiem, jakim bez wątpienia jest Manchester City.

West Ham United to świetne miejsce, aby być tu teraz

Miło jest być w pobliżu tak wspaniałego klubu – Rush Green to przyjemne środowisko pracy. Duża część, jeśli nie cała zasługa, należy do naszego menedżera – każdego dnia napędza każdego z osobna, od piłkarzy po członków sztabu.

Jego energia jest zaraźliwa dla nas wszystkich i czerpiemy wiedzę z jego doświadczenia – jako menadżer zbliża się do 1000 meczów, a to wymaga trochę pracy.

Wspaniała noc dla naszego klubu

To jest ogólnie klub piłkarski – nie tylko zespół grający, ale także sztab trenerski i wszyscy nasi pracownicy. Zatem to jest wspaniała noc dla klubu – wszystko jest częścią naszego wspólnego procesu rozwoju.

Pokazaliśmy prawdziwą jedność na wszystkich poziomach i jesteśmy bardzo dumni z wyników, jakie zespół zaprezentował podczas meczu o Puchar Carabao. Chwała wszystkim osobom związanym z klubem, to był wasz bardzo udany wieczór.

Jesteśmy naprawdę zadowoleni jako grupa – to wszystko jest częścią naszej nauki – wiemy, że możemy się doskonalić i będziemy rozwijać się jako Klub.

Alphonse Areola

To czego potrzebujesz w zdrowym klubie piłkarskim, to mieć duży skład. Jesteśmy również pod presją europejskiej kampanii, więc walczymy na wielu frontach – ważne jest to, że kiedy menadżer decyduje się na jedną lub dwie zmiany – każdy kto się pojawi, ma wprowadzić prawdziwą zmianę w zespole, a nie być jedynie słabszym zmiennikiem.

Muszę przyznać także (a może szczególnie) Nobesowi szacunek, na który zasługuje. To zawodnik z wielką historią, ma już prawie 35 lat ale wciąż jak wchodzi na boisko zostawia na nim całe swoje serce i energię.