West Ham oraz Umbro zaprezentowały stroje klubu na sezon 2024/25. Debiut nowych trykotów przewidywany jest na spotkanie kontrolne przeciwko węgierskiemu Ferencvárosi TC.

Koszulki domowe to nic innego jak klasyczne połączenie koloru bordowego oraz błękitu. Strój wzorowany jest na tym, który był noszony przez piłkarzy West Hamu w sezonie 1964/65 – Młoty zwyciężyły wówczas w rozgrywkach Pucharu Zdobywców Pucharów, pokonując w finale niemiecki TSV 1860 Monachium. Aby upamiętnić ten szczególny moment, na górnej części pleców koszulki umieszczone zostało specjalne oznakowanie.

Max Kilman w nowym zestawie domowym

Stroje wyjazdowe cechują się z kolei grą czerni, bieli oraz bordowego. Struktura materiału przyozdobiona została motywem wieży kościelnej w Bow. Celem trykotu jest podkreślenie znaczenia lokalnej społeczności wschodniego Londynu, a także kultywacja kultury Cockney.

Piłkarze oraz piłkarki w nowych kompletach wyjazdowych

Głównym sponsorem widocznym na froncie koszulek jest niezmiennie firma bukmacherska Betway, zaś za reklamę na rękawach odpowiada przedsiębiorstwo QuickBooks. Oba zestawy są dostępne do kupienia w oficjalnym sklepie klubowym za 75 GBP.