Zarządzający sztabem medycznym na Upton Park, Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport medyczny, w którym wypowiedział się na temat kontuzji w klubie.

James Tomkins przeszedł udaną operację lewego barku i pierwsze objawy po zabiegu są dobre. Dążymy do tego by piłkarz wrócił do gry przed końcem sezonu 2014/15.

Doneil Henry miał skomplikowany problem ścięgna udowego, który odniósł podczas wypożyczenia do Blackburn Rovers. Piłkarz jest już po udanym zabiegu i powróci do gry podczas okresu przygotowawczego w lipcu.

Winston Reid nadal odczuwa jeszcze problemu z udem, ale prawdopodobnie będzie gotowy do gry w spotkaniu z Leicester City po przerwie na mecze międzynarodowe.

Andy Carroll wszedł w kolejną fazę rehabilitacji po operacji kolana. Anglik dużo pracuję na basenie oraz rowerze statycznym.

Enner Valencia był ostatnio na konsultacji ze specjalistą i wszystko goi się prawidłowo. Piłkarz nie był w stanie pojechać na zgrupowanie reprezentacji Ekwadoru, ale teraz trenuję ciężko by być w pełni przygotowany do spotkania z Leicester City.