Marzysz o karierze dziennikarskiej? Chcesz zdobyć doświadczenie lub po prostu chciałbyś pomóc w tworzeniu portalu – mamy dla Ciebie propozycje. Otwieramy właśnie zapisy do redakcji naszego serwisu. Zgłoś się w formularzu poniżej, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Z roku na rok WHUFC.pl staje się coraz większym i coraz lepszym serwisem o West Hamie. Przez lata staraliśmy się informować fanów londyńskiej drużyny o wszelkich nowościach związanych z klubem. Notujemy ciągły wzrost odsłon i fanów na portalach społecznościach. Chcemy się dalej rozwijać i właśnie dlatego poszukujemy nowych redaktorów.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Jeśli jesteś osobą sumienną i zaangażowaną oraz posługujesz się bezbłędną ortografią i pisownią, będziesz mile widzianą osobą w naszym zespole. Mile widziana jest również znajomość języka angielskiego.

U nas możesz rozwinąć swoje umiejętności, zyskać nowe doświadczenie oraz przede wszystkim zrobić krok w stronę profesjonalnego dziennikarstwa! W naszym zgranym zespole na pewno szybko znajdziesz miejsce dla siebie.

Formularz zgłoszeniowy:

[contact-form-7 id=”74″ title=”Kontakt”]