Ostatnie dni nie przynoszą dobrych wieści dla fanów Młotów. W meczu otwarcia Premier League londyński klub prawdopodobnie będzie musiał poradzić sobie bez podstawowego pomocnika – Tomasa Souceka.

Soucek z przymusową kwarantanną

Wrzesień wita kibiców WHU niepokojącymi informacjami. Wczoraj światło dzienne ujrzała wiadomość o zaakceptowaniu oferty WBA za wychowanka – Grady’ego Dianganę, co spotkało się z ogromnym niezadowoleniem fanów. Więcej o potencjalnym odejściu skrzydłowego możecie przeczytać w naszym podsumowaniu najnowszej audycji The West Ham Way.

Dziś, jak podaje Dziennik.pl, czeska federacja odesłała ze zgrupowania na przymusową kwarantannę 2 zawodników w tym Tomasa Souceka. Drugim piłkarzem jest napastnik RB Lipsk – Patrik Schick. Piłkarze nie zagrają w najbliższym meczu reprezentacji Czech przeciwko Słowacji w ramach Ligi Narodów. Choć nie wykryto u nich zakażenia koronawirusem, zostali odesłani na kwarantannę, bo mieli bliski kontakt z chorym na Covid-19 członkiem sztabu. Informacje przekazane zostały też przez wiarygodne źródła związane z Młotami na twitterze, w tym The West Ham Way.

Na ile czasu wypadnie pomocnik West Hamu?

Wszystko wskazuje na to, że kwarantanna będzie trwała standardowe 2 tygodnie. Czekamy na oficjalne potwierdzenie okresu niedyspozycji piłkarza.