Ze zmiennym szczęściem radzili sobie piłkarze West Hamu, podczas sobotnich meczów eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Dobrą wiadomością jest to, że każdy z graczy pojawił się na murawie.

img_20161113_195011

Darren Randolph zaliczył czyste konto w zwycięskim meczu Irlandii z Austrią (0:1). 29-latek grał przez pełne 90 minut i był pewnym punktem swojej drużyny narodowej. Irlandczycy z 10 punktami przewodzą w grupie D.

Simone Zaza (Włochy) pojawił się na placu gry w 81 minucie meczu z Liechtensteinem. Squadra Azzurra wygrała 4:0, ale w drugiej połowie raziła nieskutecznością. Italia zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie G, przegrywając jedynie bramkami z Hiszpanią.

Cheikhou Kouyate grał przez 90 minut i był kapitanem reprezentacji Senegalu w przegranym 1:2 spotkaniu z Republiką Południowej Afryki. Nasz pomocnik miał spory udział przy golu dla Lwów Terangi. Senegal obecnie jest na trzecim miejscu w grupie D z trzema punktami na koncie.

Sofiane Feghouli (Algieria) wszedł na murawę w 80 minucie przegranego 1:3 spotkania z Nigerią. Dwa gole dla rywali zdobył były piłkarz West Hamu Victor Moses. Algierczycy zajmują ostatnie czwarte miejsce w grupie B z zaledwie jednym zdobytym punktem w dwóch kolejkach.