Snodgrass zastąpi Feghouliego?

West Ham United zdecyduje się na wypożyczenie Sofiane’a Feghouliego do AS Romy, pod warunkiem, że do klubu trafi Robert Snodgrass.

Szkot jest jednym z głównych celów transferowych Młotów w tym okienku. Pierwsza oferta Londyńczyków w wysokości trzech milionów funtów została odrzucona przez Hull City. Według Sky Sports West Ham we wtorek złożył nową ofertę Tygrysom, tym razem o dwa miliony wyższą.

Sofiane Feghouli uzgodnił z rzymskim klubem warunki kontraktu indywidualnego, ale na chwilę obecną West Ham nie zgadza się na odejście Algierczyka z klubu. Spowodowane jest to wąską kadrą, którą dysponuje Slaven Bilić. Wypożyczenie znacznie zmniejszyłoby Chorwatowi możliwość rotacji w ofensywie. Jeśli jednak uda się pozyskać Snodgrassa to Młoty nie powinni robić problemów graczowi w przenosinach do Romy.

Umowa Roberta Snodgrassa z Hull City została niedawno automatycznie przedłużona o rok przez klub, ale zawodnik nie wiąże swojej przyszłości z KCOM Stadium, co potwierdził odrzucając nowy długoterminowy kontrakt.