Snodgrass zakończył reprezentacyjną karierę

Pomocnik West Hamu Robert Snodgrass ogłosił w tym tygodniu zakończenie kariery reprezentacyjnej. 32-letni Szkot rozegrał w narodowych barwach 28 spotkań, w których zdobył siedem goli. 

Dziękuję za umożliwienie spełnienia dziecięcego marzenia. Odkąd miałem 16 lat czułem się wyjątkowo. Podczas mojej kariery reprezentacyjnej było wiele wzlotów, które zawsze będę pamiętał, w tym mój debiut przeciwko Irlandii Północnej i hat-trick strzelony na Malcie. Teraz jest jednak wyjątkowy czas, abym odsunął się na bok i zakończył moją reprezentacyjną karierę, pozwalając młodszym chłopakom zająć moje miejsce. Mam nadzieję, że popchną tą drużynę do przodu. 

– Chciałbym szczególnie podziękować Tartan Army (nazwa kibiców reprezentacji Szkocji – przyp. red.) za specjalne wsparcie, które okazywali mi przez lata. Nigdy tego nie zapomnę. Wielkie podziękowania należą się także wszystkim osobom ze związku, którzy zawsze się mną opiekowali, w tym Frank Reilly, Doc McLean, Jones, menedżerowie, trenerzy, personel, fizjoterapeuci, masażyści, kit man i dział prasowy. Będę teraz obserwował jako fan i mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy reprezentację Szkocji na dużym turnieju. Trzymam kciuki! – napisał w oświadczeniu popularny Snoddy.

West Ham Poland

FREE
VIEW