West Ham United ma nadzieję na pozyskanie latem skrzydłowego Olympique Lyon Rachida Ghezzala. Algierczyk ma za sobą bardzo dobrą kampanię, dzięki której może zapewnić sobie transfer do Premier League. 

Oprócz Młotów poczynania 24-latka monitorują takie kluby jak: Liverpool FC, Stoke City, Arsenal FC, Middlesbrough FC oraz Sunderland. Kontrakt wychowanka Lyonu wygasa za rok, więc tegoroczne letnie okienko transferowe może być ostatnią okazją na zarobienie pieniędzy na sprzedaży Ghezzala.

Źródła we Francji mówią, że zawodnik jest gotowy na nowe wyzwania. Zarobki piłkarza nie byłyby problemem, ponieważ reprezentant Algierii obecnie jest jednym z najgorzej zarabiających zawodników wicemistrza Francji.

Ghezzal jest uniwersalnym pomocnikiem, ale najlepiej czuje się na lewym skrzydle. W zespole West Hamu rywalizowałby o miejsce w składzie m.in z Michailem Antonio, Dimitrim Payetem czy Manuelem Lanzinim.

W minionym sezonie zawodnik rozegrał 38 spotkań we wszystkich rozgrywkach, strzelając przy tym 10 goli oraz dziewięciokrotnie asystując.